Sınav Programları

Lisans Final Sınav Programı (29.12.2016)

Programın pdf versiyonu sayfa sonunda yer almaktadır.

Sınıf

Ders Adı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

Öğretim Üyesi

DKAB1İ

İNG1 - İngilizce I

4 Ocak Çarşamba

16:00

B1-3/5

A Uzun

DKAB1

Temel Dini Bilgiler

9 Ocak Pazartesi

12:00

B2-7

Hülya Çetin

DKAB 2

Bilgisayar I

9 Ocak Pazartesi

15:00

B2-7

Hülya Çetin

DKAB2

Güncel Dini Konular

 

10 Ocak Salı

10:00

B2-7

Hülya Çetin

DKAB 2

Felsefeye Giriş

 

10 Ocak Salı

12:00

B2-7

Hülya Çetin

DKAB 2

Türk Dünyası İncelemeleri

 

10 Ocak Salı

15:00

B2-7

Hülya Çetin

DKAB 2

Dini İletişim ve Rehberlik

11 Ocak Çarşamba

12:00

B2-7

Hülya Çetin

DKAB2

Din Psikolojisi

11 Ocak Çarşamba

15:00

B2-7

Hülya Çetin

DKAB2

Hz. Muhammed’in Hadisleri ve Öğretisi

12 Ocak Perşembe

10:00

B2-7

Hülya Çetin

DKAB3A

Kelam

12 Ocak Perşembe

12:00

B2-7

Hülya Çetin

DKAB3Aİ

TKH – Türk Kültüründe Hadis

12 Ocak Perşembe

15:00

B2-7

Hülya Çetin

DKAB3A

KRNO3 – Kur’an Okuma Bilgi ve Becerisi III

13 Ocak Cuma

12:00

B2-7

Hülya Çetin

DKAB3A

Dünya Problemleri ve Din

13 Ocak Cuma

15:00

B2-7

Hülya Çetin

DKAB4A/Aİ

Dinler Arası Diyalog

2 Ocak Pazartesi

13:30

DZ-08/10/11

Hülya Çetin

DKAB4A/Aİ

Bilimsel Araştırma Yöntemleri

2 Ocak Pazartesi

15:00

DZ-08/10/11

Hülya Çetin

DKAB4A/Aİ

Din Eğitimi

3 Ocak Salı

15:00

DZ-08/10/11

Abdullah Akın

DKAB4A/Aİ

Rehberlik

4 Ocak Çarşamba

13:30

DZ-08/10/11

Kenan Sevinç

DKAB4A/Aİ

Özel Eğitim

5 Ocak Perşembe

13:30

DZ-08/10/11

Abdullah Akın

DKAB4A/Aİ

Ebru Sanatı III

5 Ocak Perşembe

15:00

D2-05

Coşkun Yanar

DKAB4A/Aİ

Özel Öğretim Yöntemleri II

6 Ocak Cuma

15:00

DZ-08/10/11

Abdullah Akın

1.A/B

TEFTU - Tefsir Tarihi ve Usulü

2 Ocak Pazartesi

12:00

DZ-08/D1-04/05/07/ D2-10

Vahab Boylu

1.C/D

TEFTU - Tefsir Tarihi ve Usulü

2 Ocak Pazartesi

12:00

 

B1-05/06/07/B2-09

Mehmet Kara

1.Aİ/Bİ/Cİ

TEFTU - Tefsir Tarihi ve Usulü

2 Ocak Pazartesi

16:30

D1-04/05/07/08/ D2-10/ B1-07/B2-09

F Kesler

1.A

KRN1 - Kur'an Okuma ve Tecvid I

3 Ocak Salı

10:00

 

H. İ. Önder

1.B

Mehmet Kara

1.C

Ahmet Kazan

1.D

Muammer Uslu

1.E

Recep Şimşek

1.A

H. İ. Önder

1.B

Mehmet Kara

1.C

Ahmet Kazan

1.D

Muammer Uslu

1.E

Recep Şimşek

1.B

SYR - Siyer

3 Ocak Salı

12:00

DZ-10/11

Y. Akyürek

1.A/C/D

SYR - Siyer

3 Ocak Salı

12:00

DZ-08/D1-05/07/ D2-10

 

Fatih Oğuzay

1.Aİ/Bİ/Cİ

SYR - Siyer

3 Ocak Salı

12:00

BZ-7/B1-06/07/B2-09

Fatih Oğuzay

1.A

İNG1 - İngilizce I

4 Ocak Çarşamba

15:00

B1-3/5

A Uzun

1.B

İNG1 - İngilizce I

4 Ocak Çarşamba

15:00

B1-7

A Uzun

1.C

İNG1 - İngilizce I

4 Ocak Çarşamba

15:00

D1-7

A Uzun

1. D

İNG1 - İngilizce I

4 Ocak Çarşamba

15:00

B2-9

A Uzun

 

İNG1 - İngilizce I

4 Ocak Çarşamba

15:00

B1-3/5

A Uzun

1.Aİ

İNG1 - İngilizce I

4 Ocak Çarşamba

16:00

B1-3/5

A Uzun

1.Bİ

İNG1 - İngilizce I

4 Ocak Çarşamba

16:00

B1-7

A Uzun

1.Cİ

İNG1 - İngilizce I

4 Ocak Çarşamba

16:00

D1-7

A Uzun

 

İNG1 - İngilizce I

4 Ocak Çarşamba

16:00

B1-3/5

A Uzun

1.A

TDil1 - Türk Dili I

5 Ocak Perşembe

10:00

D1-4/5

İrade Yüzbey

1.B

TDil1 - Türk Dili I

5 Ocak Perşembe

10:00

B2-9

İrade Yüzbey

1.C

TDil1 - Türk Dili I

5 Ocak Perşembe

10:00

D1-7

İrade Yüzbey

1.D

TDil1 - Türk Dili I

5 Ocak Perşembe

10:00

D2-10

İrade Yüzbey

1.A/B/ C/D

INK1 - Atatürk İlke ve İnk. Tarihi I

5 Ocak Perşembe

11:00

B1-7 B2-9 D1-7 D2-10

Yeliz Kaya

1.Aİ

TDil1 - Türk Dili I

5 Ocak Perşembe

12:00

D1-4/5

İrade Yüzbey

1.Bİ

TDil1 - Türk Dili I

5 Ocak Perşembe

12:00

B1-7

İrade Yüzbey

1.Cİ

TDil1 - Türk Dili I

5 Ocak Perşembe

12:00

D1-7

İrade Yüzbey

1.Aİ/Bİ/Cİ

INK1 - Atatürk İlke ve İnk. Tarihi I

5 Ocak Perşembe

13:00

B1-7 B2-9 D1-7

Yeliz Kaya

1. A/B/C/D/Cİ

HDSTU - Hadis Tarihi ve Usulü

6 Ocak Cuma

09:00

B1-3/5/7/D1-7/B2-9/D2-10

 

İ. Gökçe

1.Aİ

HDSTU - Hadis Tarihi ve Usulü

6 Ocak Cuma

09:00

DZ-10/11

N. Akın

1.Bİ

HDSTU - Hadis Tarihi ve Usulü

6 Ocak Cuma

09:00

DZ-08

Osman Doğan

1.A/B/C/D

OSM- Osmanlı Türkçesi ve İslami Türk Edebiyatı

9 Ocak Pazartesi

12:00

B1-5/6/7/B2-9/BZ-7

 

Ümit Eker

1.Aİ/Bİ/Cİ

OSM- Osmanlı Türkçesi ve İslami Türk Edebiyatı

9 Ocak Pazartesi

12:00

D1-04/05/07/D2-10

Ümit Eker

1.A/B/C/D

15İLA115- İbadet Esasları

10 Ocak Salı

12:00

B1-03/05/06/07/B2-9

T Ayengin

1.Aİ/Bİ/Cİ

15İLA115- İbadet Esasları

10 Ocak Salı

12:00

D1-4/5/7/D2-10

T Ayengin

1.A/B/C/D

MED- Medya Arapçası

11 Ocak Çarşamba

10:30

D1-04/05/07/08/D2-10

AhmadAdawy

1.Aİ/Bİ/Cİ

MED- Medya Arapçası

11 Ocak Çarşamba

10:30

B1-03/05/06/07

AhmadAdawy

1.Aİ

MZK - Türk Din Musikisi

11 Ocak Çarşamba

12:00

 

Halil İbrahim Önder

1. D/Bİ/Cİ

MZK - Türk Din Musikisi

11 Ocak Çarşamba

12:00

 

Ekrem Kaplan

1.A/B/C/D

İİNE - İslam İnanç Esasları

12 Ocak Perşembe

10:30

D1-04/05/07/08/D2-10

 

İbrahim Özler

1.Aİ/Bİ/Cİ

İİNE - İslam İnanç Esasları

12 Ocak Perşembe

10:30

B1-06/07/B2-9/BZ-7

Cumali Kösen

1.A/B/C

MZK - Türk Din Musikisi

12 Ocak Perşembe

12:00

 

Ekrem Kaplan

2.A/B/C/D

Fıkıh Usulü

2 Ocak Pazartesi

10:30

DZ-08/D1-04/05/07/08 D2-10

 

M. Yargı

2.Aİ/Bİ/Cİ

Fıkıh Usulü

2 Ocak Pazartesi

10:30

BZ-7/B1-06/07/B2-09

M. Yargı

2.A/B/C/D/Aİ/Bİ

HDS2 - Hadis II

3 Ocak Salı

13:30

B1-3/5/6/7/9/D1-7/B2-9/D2-10

D1-4/5

İbrahim Gökçe

2.Cİ

HDS2 - Hadis II

3 Ocak Salı

13:30

D1-8/11

 

Nimetullah Akın

2. A/B/C/D/

Aİ/Bİ/Cİ

HDS2 - Hadis II K

3 Ocak Salı

13:30

BZ-7/DZ-8

Nimetullah Akın

2.A/B

DPSK – Din Psikolojisi

4 Ocak Çarşamba

10:30

B1-6/7/9/B2-9

 

Hasan Kaplan

2.C/D

DPSK – Din Psikolojisi

4 Ocak Çarşamba

10:30

D1-7/8/D2-10

 

Kenan Sevinç

2.Aİ

DPSK – Din Psikolojisi

4 Ocak Çarşamba

10:30

DZ-10/11

 

Kenan Sevinç

2.Bİ/Cİ

DPSK – Din Psikolojisi

4 Ocak Çarşamba

10:30

BZ-3/7/DZ-8

Hasan Kaplan

2.A/B/C/D

ARPD1 - Arap Dili ve Edebiyatı I

5 Ocak Perşembe

15:00

D1-4/5/7/8/B1-7/B2-9/D2-10

 

KhairullahAlshammari

2.Aİ/Bİ/Cİ

ARPD1 - Arap Dili ve Edebiyatı I

5 Ocak Perşembe

15:00

DZ-4/8/10/11/BZ-7

KhairullahAlshammari

2.A/B/C/D

İTR2 - İslam Tarihi II

 

6 Ocak Cuma

10:30

B1-3/5/6/7/9/D1-7/B2-9/D2-10

 

Yunus Akyürek

2.Aİ/Bİ/Cİ

İTR2 - İslam Tarihi II

 

6 Ocak Cuma

10:30

DZ-04/08/10/11/BZ-3/7

Yunus Akyürek

2.A

KRN3 - Kur'an Okuma ve Tecvid III

9 Ocak Pazartesi

10:00

 

Halil İbrahim Önder

2.B

Mehmet Kara

2.C

Ahmet Kazan

2.D

Muammer Uslu

2.E

Recep Şimşek

2.Aİ

Halil İbrahim Önder

2.Bİ

Mehmet Kara

2.Cİ

Ahmet Kazan

2.Dİ

Muammer Uslu

2.Eİ

Recep Şimşek

2.A/B/C/D

İHUG - İslam Hukukuna Giriş

9 Ocak Pazartesi

13:30

B1-3/5/6/7/D1-7/B2-9/D2-10

 

M. Boran

2.Aİ/Bİ/Cİ

İHUG - İslam Hukukuna Giriş

9 Ocak Pazartesi

13:30

  DZ-04/08/10/11/BZ-3/7

M. Boran

2.A/B/C/D

TFS2- Tefsir II

 

10 Ocak Salı

13:30

D1-04/05/07/08/09/11/ D2-10

 

Ferihan Özmen

2.Aİ/Bİ/Cİ

Tefsir II

 

10 Ocak Salı

13:30

B1-03/05/06/09/10

 

Ferihan Özmen

2. A/B/C/D/Aİ/Bİ/Cİ

TFS2- Tefsir K II

 

10 Ocak Salı

13:30

DZ-8/BZ-3/7

Ferihan Özmen

2.A/B/C/D

AHLK- İslam Ahlak Esasları ve Felsefesi

11 Ocak Çarşamba

12:00

D1-4/5/7/8/11/D2-10/DZ-8

Hasan Özdemir

2.Aİ/Bİ/Cİ

AHLK- İslam Ahlak Esasları ve Felsefesi

11 Ocak Çarşamba

12:00

B1-7/9/B2-9/BZ-7

Hasan Özdemir

3.A

TSV1 - Tasavvuf I

2 Ocak Pazartesi

09:00

D1-05/07

 

Muhammed Bedirhan

3.B/C

TSV1 - Tasavvuf I

2 Ocak Pazartesi

09:00

D2-10/B2-09

Sema Özdemir

3.Aİ/Bİ

TSV1 - Tasavvuf I

2 Ocak Pazartesi

09:00

DZ-08/10/BZ-7

 

Muhammed Bedirhan

3.Cİ

TSV1 - Tasavvuf I

2 Ocak Pazartesi

09:00

B1-07

Sema Özdemir

3.A/B/C

Mesnevi Okumalarına Giriş I

2 Ocak Pazartesi

15:00

D2-10

Sema Özdemir

3.Aİ/Bİ/Cİ

Mesnevi Okumalarına Giriş I

2 Ocak Pazartesi

15:00

B2-09

Sema Özdemir

3.A/B/C Aİ/Bİ/Cİ

TDT – Türk Düşünce Tarihi

3 Ocak Salı

15:00

B1-07/D1-05/07/ D2-10

Hasan Özdemir

3.A/B/C

İHK1 - İslam Hukuku I

4 Ocak Çarşamba

12:00

BZ-07/B1-7/9/B2-9/

 

Mustafa Boran

3Aİ

İHK1 - İslam Hukuku I

4 Ocak Çarşamba

12:00

DZ-08/10/11

 

Tevhit Ayengin

3.Bİ

İHK1 - İslam Hukuku I

4 Ocak Çarşamba

12:00

D1-7

 

Mehmet Ali Yargı

3. Cİ

İHK1 - İslam Hukuku I

4 Ocak Çarşamba

12:00

D2-10

Mustafa Boran

3.A/B/C

DTG – Dinler Tarihine Giriş

5 Ocak Perşembe

09:00

DZ-8

Hidayet Işık

3.Aİ/Bİ/Cİ

DTG – Dinler Tarihine Giriş

5 Ocak Perşembe

09:00

BZ-7

Hidayet Işık

3.A/B/C Aİ/Bİ/Cİ

Tashih-i Huruf

5 Ocak Perşembe

13:30

 

Ahmet Kazan

3.A/B/C Aİ/Bİ/Cİ

KTVD – Kur’an’da Tarih ve Din

6 Ocak Cuma

12:00

D1-7/B1-7

Şevket Yavuz

3.A/B/CAİ/Bİ/Cİ

SOSP – Sosyal Psikolojiye Giriş

6 Ocak Cuma

16:30

D1-7/B1-7/B2-9

Hasan Kaplan

3. A/B/C

KLM1 - Sistematik Kelam I

9 Ocak Pazartesi

15:00

  B1-07/09/B2-9/BZ-7

 

Hüseyin Babacanoğlu

3.Aİ/Bİ/Cİ

KLM1 - Sistematik Kelam I

9 Ocak Pazartesi

15:00

D1-4/5/7/D2-10

Özcan Taşçı

3.A

KRN3 - Kur'an Okuma ve Tecvid V

10 Ocak Salı

10:00

 

Halil İbrahim Önder

3.B

Mehmet Kara

3.C

Ahmet Kazan

3.D

Muammer Uslu

3.Aİ

Halil İbrahim Önder

3.Bİ

Mehmet Kara

3.Cİ

Ahmet Kazan

3.Dİ

Muammer Uslu

3.A/B/C Aİ/Bİ/Cİ

Çağdaş Türk Edebiyatında Şiir

10 Ocak Salı

16:00

B1-07/D1-7/B2-9

Ümit Eker

3.A/B/C Aİ/Bİ/Cİ

Farsça

11 Ocak Çarşamba

13:30

DZ-8/10/11

Hamit Arbaş

3.A/B/C Aİ/Bİ/Cİ

Klasik Siyer Metinleri

11 Ocak Çarşamba

16:00

B1-3

Yunus Akyürek

4.A/Aİ

DİNT1 - Dinler Tarihi I

2 Ocak Pazartesi

13:30

B1-6/7 B2-9

Hidayet Işık

4.B/C/Bİ/Cİ

DİNT1 - Dinler Tarihi I

2 Ocak Pazartesi

13:30

D1-04/05/07/08/D2-10

Şevket Yavuz

4.A/B/CAİ/Bİ/Cİ

Hüsnü Hat I

2 Ocak Pazartesi

16:00

D2-04

İsmail Öztürk

4.A/B/C

İMZT – İslam Mezhepleri Tarihi

3 Ocak Salı

10:30

B1-7/9/10/B2-9

Nurettin Kahraman

4.AI/BI/CI

İMZT – İslam Mezhepleri Tarihi

3 Ocak Salı

10:30

DZ-8/D1-7/D2-10

Cumali Kösen

4.AI/BI/CI

Çevre Din ve Teoloji

4 Ocak Çarşamba

09:00

B1-9/10

 

Şevket Yavuz

4A/B/C

Edebiyat Bilgi ve Kuramları

4 Ocak Çarşamba

13:30

B1-3/5/6/7

Ümit Eker

4Aİ/Bİ/Cİ

Edebiyat Bilgi ve Kuramları

4 Ocak Çarşamba

13:30

D1-4

Ümit Eker

4.A/B/C Aİ/Bİ/Cİ

Ebru Sanatı III

5 Ocak Perşembe

12:00

D2-5

Coşkun Yanar

4.A/B/C

Klasik İslam Tarihi Metinleri

5 Ocak Perşembe

13:30

BZ-7

AhmadAdawy

4.Aİ/Bİ/Cİ

Klasik İslam Tarihi Metinleri

5 Ocak Perşembe

13:30

BZ-7

Yunus Akyürek

4.A/B/C

REH - Din Hizmetlerinde Rehberlik ve İletişim

5 Ocak Perşembe

16:30

D1-04/05/7/ D2-10

Kenan Sevinç

4Aİ/Bİ/Cİ

REH - Din Hizmetlerinde Rehberlik ve İletişim

5 Ocak Perşembe

16:30

B1-7/9/10/B2-9

Kenan Sevinç

4.A/B/C

DFP – İslam Felsefesi Metinleri I

6 Ocak Cuma

15:00

B2-9/D2-10

Hasan Özdemir

4Aİ/Bİ/Cİ

DFP – İslam Felsefesi Metinleri I

6 Ocak Cuma

15:00

D1-04/05/07

Hasan Özdemir

4.A/B/C

İFELT1 - İslam Felsefesi Tarihi I

9 Ocak Pazartesi

10:30

B1-07/09/B2-9/BZ-7

Hasan Özdemir

4Aİ/Bİ

İFELT1 - İslam Felsefesi Tarihi I

9 Ocak Pazartesi

10:30

D1-4/5/7/D2-10

Hasan Özdemir

4.A/B/CAİ/Bİ/Cİ

MESO – Mesnevi Okumaları I

10 Ocak Salı

10:30

DZ-04/08/BZ-7

Sema Özdemir

4.A/B/CAİ/Bİ/Cİ

Modern Dönemde Yahudilik

10 Ocak Salı

15:00

DZ-04/08/10/11

Hidayet Işık

4.A/B/CAİ/Bİ/Cİ

Klasik İslam Sanatları III

11 Ocak Çarşamba

09:00

DZ-8/ DZ-10

Hamit Arbaş

4.A/B/CAİ/Bİ/Cİ

Kuran Meali Okumaları

11 Ocak Çarşamba

15:00

DZ-8/10 34 BZ-7

Ferihan Özmen

4.A

KRN3 - Kur'an Okuma ve Tecvid VII

12 Ocak Perşembe

10:00

 

Halil İbrahim Önder

4.B

Mehmet Kara

4.C

Ahmet Kazan

4.D

Muammer Uslu

4.Aİ

Halil İbrahim Önder

4.Bİ

Mehmet Kara

4.Cİ

Ahmet Kazan

4.Dİ

Muammer Uslu

4.A/B/C Aİ/Bİ/Cİ

Arap Dili Edebi Sanatları I

12 Ocak Perşembe

12:00

B1-9

Ali al-Taweel

 

Ekler

Lisans Sınav Programı_2.pdf